

738 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | TVT |
| Вес | 0.512 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP66 |
| Материал корпуса | Металл |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Рабочая температура | -30°C ~ +60°C |
| Розміри | Ø 139.3 / 50 мм |
| Тип устройства | Коробка розподільна |