

703 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| stock_quantity | 64 |
| stock_status | 1 |
| Бренд | TVT |
| Вес | 0.380 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Металл |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 117.9 / 47 мм |
| Тип устройства | Коробка розподільна |