



18 360 ₴
Біометричний термінал розпізнавання облич (в тому числі у масках) та вимірювання температури TVT TD-E2128-B/TM/TP з 8-дюймовим сенсорним LCD-екраном. Розпізнавання облич на висоті 1.2-2.2 м, на відстані 0.3-2 м, з точністю до 99.7%. База даних шаблонів облич 10000. Безконтактне вимірювання температури в діапазоні 32~43°С з похибкою ±0.3°С на відстані до 5 см.
Застосування
Термінал контролю доступу з розпізнаванням облич та вимірюванням температури може широко застосовуватися в місцях великого скупчення людей, таких як громадські установи, аеропорти, залізничні станції, школи та університети, офісні будівлі, лікарні, промислові об’єкти та інші приміщення.
Ключові властивості
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектація | |
| Монітор | LCD |
| Роздільна здатність екрану | 1280×800 |
| Основні | |
| Кількість шаблонів обличчя | 10000 |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 12В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантійний термін | 12 мес. |
| Вага | 1.2 кг |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Розмір монітора | 8 |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | RJ45 x1 (100 Mb), RS485 x 1, USB x 1, Wiegand 26/34 bits |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип пристрою | Біометричний термінал контролю доступу |
| Фокусна відстань | 3.97 мм |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Тип підсвітки | LED |
| Мікрофон | Да |
| Тривожні входи/виходи | 2 / 2 |
| Розміри | 271 / 161.8 / 30.8 мм |
| Робоча температура | +16 °C ~ +35 °C |
| Дальність підсвічування | 3 м |
| Smart функції | Виявлення облич, Розпізнавання облич, Температурний скринінг |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Робоча вологість | 0% -95% |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Динамік | Да |
| USB-вихід | USB 2.0 x 1 |
| stock_quantity | 10 |
| stock_status | 1 |