


737 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 1 |
| stock_quantity | 133 |
| stock_status | 1 |
| Бренд | Kraft |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходной ток | 20 А |
| Входное напряжение | AC 155-265 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Цвет | Серый |
| Кількість каналів навантаження | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розміри | 200 / 110 / 50 мм |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип виконання | Металевий корпус |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження |
| Тип устройства | Блок живлення |