







3 100 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 1 |
| stock_quantity | 21 |
| stock_status | 1 |
| Ємність акумулятора | 18 Ah |
| Входное напряжение | AC 190-265 В |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходной ток | 10 А |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів навантаження | 16 |
| Розміри | 295 / 195 / 90 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 1.75 А |
| Тип ИБП | Імпульсний |
| Тип виконання | Металевий бокс із замком |
| Тип защиты | Від глибокого розряду АКБ, короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
| Цвет | Белый |