



1 523 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 34 |
| stock_quantity | 19 |
| stock_status | 1 |
| Ємність акумулятора | 18 Ah |
| Вес | 4.9 кг |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Гарантія | 6 міс. |
| Максимальний струм заряду | 5.4 А |
| Максимальний струм розряду | 62.71 А (5 хв.) |
| Розміри | 167 /181 / 77 мм |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |