



523 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 1 |
| Ємність акумулятора | 4 Ah |
| Вес | 1.29 кг |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальний струм заряду | 1.35 А |
| Максимальний струм розряду | 15.69 А (5 хв.) |
| Розміри | 101+5 / 70 / 90 мм |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |