

6 195 ₴
5 575,50 ₴
Врізний сканер відбитків пальців нового покоління вологозахищений FR1500(MF)-WP SILK ID зі зчитувачем карт Mifare, інтерфейс зв'язку RS485, ступінь захисту IP65.
Бренд: ZKTeco
Функціональні особливості
Технічні характеристики FR1500(MF)-WP SILK ID
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Протокол зв'язку | RS-485 |
| Зчитувач карт: | Mifare (вбудований) |
| Тип карт/брелоків: | Mifare 13.56 МГц |
| Струм споживання, мА: | 140 |
| Потужність споживання, Вт: | 0.72 |
| Загальні | |
| Висота | 38 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 121.3 мм |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Живлення | Мережа 12В |
| Ширина | 77.3 мм |
| Додаткові | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пристрою | зчитувач |
| Тип ідентифікатора | безконтактна карта; відбиток пальця |
| Тип сенсора | SilkID |