




7 260 ₴
6 534 ₴
Замок GL300W right Wi-Fi зі зчитувачем відбитка пальця і зчитувачем RFID карт Mifare для скляних дверей.
Бренд: ZKTeco.
Функціонал
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Застосування замку | Скляні двері |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Спосіб відмикання: | безконтактна карта/брелок; відбиток пальця; код |
| Зчитувач карт: | Mifare (вбудований) |
| Тип карт/брелоків: | Mifare 13.56 МГц |
| Інтерфейси зв'язку: | Wi-Fi |
| Пам'ять кодів: | 100 |
| Товщина дверей, мм: | 10-12 |
| Напруга живлення / джерело живлення: | 4 AA батареї |
| Загальні | |
| Висота | 75 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 131 мм |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Ширина | 200 мм |
| Додаткові | |
| Кількість шаблонів карт/ключів | 100 |
| Кількість шаблонів відбитка пальця | 100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пристрою | smart замок |