
1 200 ₴
Зчитувачем карток EM-Marine КС Мехатронікс СПКС-04 у складі STOP-Net 4.0. Використовується разом із пристроями ДМП-01, ТМ-01, КСКД-4.
Бренд: КС Мехатронікс
Призначення
Зчитувач призначений для зчитування унікальних номерів безконтактних ідентифікаторів.
Технічні характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | КС-Мехатроникс |
| Поддержка стандартов | EM Marine |
| Рабочая частота устройства | 125 KГц |
| Дальність зчитування, см: | 8 |
| Общие | |
| Высота | 25 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 95 мм |
| Питание | Сеть 12В |
| Питание в режиме ожидания | 100 мА |
| Ширина | 95 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип установки | внутрішнє |
| Тип устройства | зчитувач |