




676 ₴
Особенности датчика открытия двери или окна для умного дома Zigbee SEVEN HOME Z-7061:
Умный Zigbee датчик размыкания маленького размера
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SEVEN Systems |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 43 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Высота | 12 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип датчика | Беспроводной |
| Способы установки | Внутри помещений |
| Основные атрибуты | |
| Тип сенсора | Магнітоуправляємий контакт |
| Принцип роботи | Пасивний |
| Тип установки | Вікно/двері |
| Можливість підтримки сценаріїв | Так |
| Світлодіодний індикатор | індикація при спрацьовуванні, низький заряд батареї |
| Налаштування | Дистанційно |
| Призначення | для виявлення відкриття дверей або вікна, на які встановлено сповіщувач |
| Особливості моделі | протокол зв'язку: ZigBee 3.0; підтримує віддалене управління зі смартфона з ОС Android або IOS і додатком SEVEN HOME (потрібен Розумний шлюз Zigbee SEVEN HOME Z-7060); підтримує смарт-сценарії; оповіщення про низький рівень заряду |
| Живлення | DC 3V (батарейка типу CR2032) |
| Діапазон робочих температур | +10°С ~ +40°С |
| Робоча вологість | до 90% |
| Колір корпуса | білий |