


5 711 ₴
5 139,90 ₴
Врізний сканер відбитків пальців нового покоління вологозахищений FR1500(ID)-WP SILK ID зі зчитувачем карт EM-Marine, інтерфейс зв'язку RS485, ступінь захисту IP65.
Бренд: ZKTeco
Функціональні особливості
Технічні характеристики FR1500(ID)-WP SILK ID
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Протокол зв'язку | RS-485 |
| Тип встановлення | Врізний |
| Тип пристрою | Зчитувач оптичний |
| Зчитувач карт: | EM-Marine (вбудований) |
| Тип карт/брелоків: | EM-Marine 125 кГц |
| Потужність споживання, Вт: | 0.72 |
| Загальні | |
| Висота | 38 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 121.3 мм |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Ширина | 77.3 мм |
| Додаткові | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ідентифікатора | безконтактна карта; відбиток пальця |
| Тип сенсора | SilkID |