







11 897 ₴
Автономний розумний електромоторний замок в офіс або квартиру SEVEN LOCK SL-7775BF black складається з накладок із ручками та врізної частини. Керування ригелями відбувається за допомогою моторного редуктора, який розташований у внутрішній частині замка. Такий замок можна інтегрувати з будь-яким домофоном, СКД або розумним будинком.
Повне керування й настроювання замка зі смартфона через Bluetooth. Можна встановлювати як на масивні вхідні, так і на міжкімнатні двері.
Ультратонкий корпус замка виготовлений із захисним покриттям, що забезпечує довгий термін експлуатації, високу вандалостійкість і захист від спроб зламування.

Дверний замок SEVEN LOCK SL-7775BF black призначений для використання в готельних системах. Основний принцип роботи полягає в обмеженні доступу в номер готелю, зручності для постояльців і подоланні поселенням постояльців для адміністративного готелю.
Основними елементами готельного контролю доступу є замок із вбудованим зчитувачем, картки доступу, енергоощадна кишеня та програматор.
Програмування карток для замка здійснюється за допомогою программатора SEVEN LOCK P-7755B і безплатного програмного забезпечення TTHOTEL. Всі карти доступу захищені від копіювання. Можна використовувати в готельній системі без карт доступу. У такому разі прохід здійснюватиметься за допомогою електронних ключів e Key, які програмуються в ПЗ TTHOTEL.
У вітальні також використовуються енергоощадні кишені, що є ефективним засобом економії електроенергії. Під час заселення гість отримує картку, яка слугує безконтактним ключем доступу в номер, а також ідентифікатором для увімкнення електроенергії. Приходячи з номера, енергоспоживання буде вимкнене, оскільки клієнт має забрати картку із собою для можливості повторного доступу в номер.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SEVEN Lock |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Чорний |
| Механізм секретності | Циліндровий, Біометричний, Кодовий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 4 |
| Тип замикання | Додатковий |
| Розташування | Вертикальне |
| Додаткові | |
| Автоматичне замикання | Так |
| Відкриття пристрою | Ідентифікатором |
| Можливість перекодування | Так |
| Управління пристроєм | Кнопки консолі, Радіопульт, Мобільний телефон (опціонально), ПК (опціонально) |
| Індикація відкриття/закриття | Звукова/Світлова |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Вандалозахист | Так |
| Реєстрація подій | Інформація про подію |
| Можливість самостійного кодування | Так |
| Кількість шаблонів відбитка пальця | 200 |
| Радіус дії карти/ключа | 5 см |
| Кількість шаблонів карт/ключів | 200 |
| Додаткове замикання зсередини | Так |
| Мах кількість комбінацій | 150 |
| Встановлення разових (гостьових) кодів | Так |
| Підсвічування клавіш | Так |
| Блокування механізму | Так |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Комплект тяг | Так |
| Кодова картка | 3 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Провід сполучний | Так |
| Кодонабірна панель | Так |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Спеціальний акумулятор |
| Аварійне підживлення | Так |
| Контроль розряду | Так |
| Напруга | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Вуличне |
| Підтримка стандартів | Mifare |
| Сповіщення, мова | Російська, Український |
| Особливості замків | Можливість встановлення на вулиці, Легка заміна замка, Резервна система відкривання |
| Автоматично замкнути | Так |
| Додаткове замкнутня зсередини | Так |
| Встановлення різних (місцевих) кодів | Так |
| Інструкція для встановлення/екссуатації | Так |
| Провідне з’ єднання | Так |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Розумний дверний біометричний замок SEVEN LOCK SL-7775BF black»