









1 949 ₴
Датчик открытия/закрытия окон и дверей с сенсором удара и наклона Ajax DoorProtect Plus (white) для системы охранной сигнализации.
Компания-производитель Ajax.
НАЗНАЧЕНИЕ
Данный датчик предназначен для организации эффективной охранной сигнализации внутри помещения. Защищает от вторжения через двери и окна. Реагирует на открытие, изменение угла наклона и удары. Используется в частных домовладениях, офисах, бизнес-центрах, отелях, магазинах, супермаркетах, паркингах, СТО, автомойках, складских комплексах и других предприятиях.
ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ ДАТЧИКА Ajax DoorProtect Plus
НАДЕЖНОСТЬ
ДЛИТЕЛЬНОСТЬ РАБОТЫ
УСТАНОВКА Ajax DoorProtect Plus (white)
КОМПЛЕКТАЦИЯ
Датчик відчинення / зачинення вікон і дверей з сенсором удару і нахилу Ajax DoorProtect Plus (black) для системи охоронної сигналізації.
Компанія-виробник Ajax.
ПРИЗНАЧЕННЯ
Даний датчик призначений для організації ефективної охоронної сигналізації всередині приміщення. Захищає від вторгнення через двері і вікна. Реагує на відчинення, зміну кута нахилу і удари. Використовується в приватних домоволодіннях, офісах, бізнес-центрах, готелях, магазинах, супермаркетах, паркінгах, СТО, автомийках, складських комплексах та інших підприємствах.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ДАТЧИКА Ajax DoorProtect Plus
НАДІЙНІСТЬ
ТРИВАЛІСТЬ РОБОТИ
Встановлення Ajax DoorProtect Plus (black)
КОМПЛЕКТАЦІЯ
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Страна производитель | Украина |
| Интерфейс | Проводной/Беспроводной |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Длина | 90 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип пристрою | бездротовий датчик відчинення з сенсором удару та нахилу |
| Тип детекції | виявлення відкриття дверей (вікна), виявлення вібрації (удару) |
| Лінійка продуктів | Baseline |
| Тип встановлення | внутрішнє |
| Канали зв'язку | Технологія зв'язку Jeweller |
| Робоча частота | 868 МГц |
| Дальність зв'язку з централлю / прииймачем, м | 1200 (відкритий простір) |
| Чутливий елемент | геркон, акселерометр |
| Режим тривоги, мм | 20 |
| Черговий режим, мм | 10 |
| Тампер | є |
| Живлення | батарея CR123A |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 3 В (батарея CR123A) |
| Матеріал | пластик |
| Колір | білий |
| Ступінь захисту | IP50 |