




7 268 ₴
XVR відеореєстратор DH-XVR4116HS-I розрахований на підключення до 16 камер відеоспостереження: HDCVI, TVI, AHD | Analog + 2 IP-камери.
Запис відеоархіву ведеться на 1 HDD ємністю до 10 ТБ (купується окремо).
Що таке XVR відеореєстраторXVR відеореєстратор – це відеореєстратор, що дозволяє використовувати HDCVI, HD-TVI, AHD, IP і аналогові камери відеоспостереження. Іншими словами, XVR відеореєстратор – універсальний пристрій, який сумісний з провідними відеоформатами.
| Максимальна кількість камер, що підключаються | ||
| Dahua DH-XVR4116HS-I | HD-CVI/TVI/AHD | CVBS | IP |
| Кількість камер | 16 камер | +2 камери |
| Макс. роздільна здатність / швидкість запису | 1080p@25fps | 2Mp |
Відеовходи і відеовиходи
16 BNC-відеовходів для підключення камер відеонагляду
Аудіо
Для запису звуку передбачені 1 аудіовход RCA («тюльпан») (AUDIO IN) і 1 аудіовихід RCA («тюльпан») (AUDIO OUT) для відтворення записаної аудіоінформації.
Інтерфейси
Функціонал
XVR відеореєстратор має наступні інтелектуальні (AI) функції:
Завдяки сучасному програмному забезпеченню і інтуїтивно зрозумілому меню XVR відеореєстратора Dahua DH-XVR4116HS-I, користувачеві доступний широкий набір гнучких налаштувань і можливостей:
Встановлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеореєстратора | IP |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Формат стиснення | H. 265+, H. 264, H. 264+, H. 265 |
| Дозвіл запису | 1920х1080 |
| Кількість каналів | 16 |
| Кількість відеовиходів | 16 |
| Кількість аудіоканалів | 1 |
| VGA відеовихід | Так |
| HDMI відеовихід | Так |
| Стан | Новий |
| Інтерфейси | |
| RS-485 | Так |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 12В |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 237.9 мм |
| Висота | 47.6 мм |
| Вага | 1.042 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Основні атрибути | |
| Кількість IP-камер, що підключаються: | 2 |
| Інтерфейсні порти: | RJ-45 (10/100M); RS485 |
| Жорсткі диски: | 1 SATA HDD до 10 ТБ |
| Мережеві протоколи: | HTTP; HTTPS; TCP/IP; IPv4/IPv6; UPnP; RTSP; UDP; SMTP; NTP; SNMP; DHCP; DNS; DDNS; PPPoE; FTP; IP Filter; IP Search |
| Потужність споживання, Вт: | 10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDMI-відеокамід | Так |
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «XVR відеореєстратор 16-канальний Dahua DH-XVR4116HS-I»