
4 455 ₴
4 009,50 ₴
Кронштейн с монтажной коробкой для установки на столб Speed Dome камер.
Бренд: Hikvision
Технические характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Тип камери, що встановлюється | PTZ |
| Матеріал | алюміній, сталь |
| Колір | білий |
| Общие | |
| Длина | 209.7 мм |
| Ширина | 314 мм |
| Высота | 600.8 мм |
| Вес | 6840 г |
| Гарантийный срок | 24 мес |