




Отправка с 29 мая 20261 912 ₴
Настенный кронштейн для купольных камер DS-1473ZJ-155.
Бренд: Hikvision
Технические характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Тип камери, що встановлюється | купольна |
| Колір | білий |
| Общие | |
| Длина | 155 мм |
| Ширина | 183.5 мм |
| Высота | 240 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |