

Отправка с 29 мая 20261 507 ₴
Настенный кронштейн DS-1605ZJ для PTZ камери.
Бренд: Hikvision
Технические характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Общие | |
| Длина | 171.7 мм |
| Ширина | 158 мм |
| Высота | 228.6 мм |
| Вес | 1120 г |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Основные | |
| Цвет | Белый |
| Тип камери, що встановлюється | PTZ |
| Колір | білий |