

Отправка с 30 мая 20268 894 ₴
Настенный кронштейн DS-1693ZJ для крепления систем позиционирования Hikvision.
Бренд: Hikvision
Какие особенности DS-1693ZJ?
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Материал | Сталь |
| Тип камери, що встановлюється | система позиціонування |
| Колір | білий, чорний |
| Общие | |
| Длина | 190 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Высота | 500 мм |
| Вес | 5700 г |
| Гарантийный срок | 24 мес |