




1 782 ₴
Настенный угловой кронштейн DS-1602ZJ-Corner для Speed Dome камеры.
Бренд: Hikvision
Технические характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Тип камери, що встановлюється | PTZ |
| Матеріал алюмінієвий | сплав, сталь |
| Колір | білий |
| Общие | |
| Длина | 176.8 мм |
| Ширина | 194 мм |
| Высота | 417.8 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |