






4 249 ₴
Бездротова сенсорна клавіатура Ajax Keypad Plus black з підтримкою захищених безконтактних карток Pass і брелоків Tag, для системи охоронної сигналізації.
Бренд Ajax
ПРИЗНАЧЕННЯ
Дана клавіатура використовується для постановки / зняття з охорони системи безпеки Ajax за допомогою карти Pass або брелока Tag, натисканням кнопки або введенням цифрового коду.
ФУНКЦІОНАЛ КЛАВІАТУРИ Keypad Plus black
ЖИВЛЕННЯ І ТРИВАЛІСТЬ РОБОТИ
ВСТАНОВЛЕННЯ Keypad Plus black
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Україна |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 113 мм |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Основні атрибути | |
| Тип встановлення | внутрішнє |
| Канали зв'язку | Технологія зв'язку Jeweller |
| Робоча частота | 868 МГц |
| Дальність зв'язку з централлю / прииймачем, м | 1700 (відкритий простір) |
| Зчитувач | вбудований |
| Тип (стандарт) карт/брелоків | DESFire® EV1, DESFire® EV2, ISO14443-А (13.56MHz) |
| Тампер | є |
| Живлення | акумулятор AA — 4 шт. |
| Напруга живлення / джерело живлення | 4 батареї АА |