



18 920 ₴
ZKTeco S922 - біометричний термінал обліку робочого часу за межами приміщення, наприклад, на будівельних майданчиках, в логістичних галузях, на великих фермах і в гірничодобувній промисловості.
Бренд: ZKTeco
Особливості
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Висота | 125 мм |
| Вага | 1.65 кг |
| Основні атрибути | |
| Підтримка стандартів | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 12 |
| Мінімальна робоча температура | 0 |
| Максимальна робоча температура | 45 |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Тип пристрою | термінал |
| Тип сенсора | оптичний сенсор |
| Обсяг журналу реєстрацій | 200000 подій |
| Тип контролера | автономний |
| Функціональні особливості | контроль доступу, облік робочого часу |
| Зчитувач карт | вбудований |
| Тип ідентифікатора | безконтактна карта, відбиток пальця |
| Вбудований екран | є |
| Програмне забезпечення | Biotime 8.0 |
| Кількість шаблонів карт/ключів | 30000 |
| Кількість шаблонів відбитка пальця | 5000 |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Мобільний біометричний термінал обліку робочого часу ZKTeco S922 з каналами зв'язку 3G і GPS»