



3 608 ₴
3 247,20 ₴
Активний інфрачервоний трьохпроменевий бар'єр LBX-200 AF з режимом «антитуман».
ПРИЗНАЧЕННЯ
Призначений для виявлення порушника як в приміщенні, так і на вулиці. Бар'єр рекомендується використовувати для захисту дверей, вікон, воріт, складів з високими стелажами і для захисту периметрів.
ПРИНЦИП РОБОТИ ІЧ-БАР'ЄРА LBX-200 AF
Бар'єр складається з двох частин: передавача (TRANSMITTER) і приймача (RECEIVER). У передавачі знаходяться діоди, що випромінюють інфрачервоні пучки світла, а в приймачі діоди, що приймають їх. Якщо хоч би два інфрачервоних променя перекриваються стороннім предметом або істотою, бар'єр переходить в режим «ТРИВОГА» і приймач передає сигнал на центральний блок охоронної сигналізації.
Режим «антитуман» зменшує чутливість пристрою, дозволяючи скоротити кількість хибних спрацювань ІЧ-бар'єра у несприятливих погодних умовах.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
ВСТАНОВЛЕННЯ ІЧ-БАР'ЄРА
КОМПЛЕКТАЦІЯ LBX-200 AF
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lightwell |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри | |
| Довжина | 90.5 см |
| Висота | 290.8 см |
| Ширина | 92 см |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Основні атрибути | |
| Тип пристрою | ІЧ-бар'єр |
| Дальність / площа дії | 200 м |
| Кількість променів | 3 |
| Живлення | DC 12-24V/AC 11-18V |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12-24 В / AC 11-18 В |
| Струм споживання, мА | 200 |