





528 ₴
Yli Electronics YE-302A — накладний мініатюрний електромеханічний замок, універсальний для встановлення в торгівельні меблі, камери схову, ящики та шафи.
Режим роботи: відкривається під напругою
Під час відчинення замок прибирає ригель, що призводить до відчинення дверей.
Замок призначено для обмеження доступу в торгівельні та офісні меблі, комірки камер схову, шафи в роздягальні, різного роду шухляди та інше обладнання, з можливістю їхнього дистанційного відчинення за допомогою контролерів систем контролю та управління доступом (СКУД).
Що таке електромеханічний замок
Електромеханічний замок - замикаючий пристрій з механічним ригелем, відкриття якого здійснюється за допомогою електричного живлення.
Як працює електромеханічний замок
Для роботи електромеханічного замка Yli YE-302A необхідне джерело живлення і контролер СКУД.
Розблокування нормально закритого замка проводиться подачею напруги за допомогою контролера СКУД.
Технічні характеристики замка YE-302A
Сумісність
Електромеханічний замок Yli YE-302A сумісний з кодовими клавіатурами, зчитувачами, контролерами, радіоконтролерами, кнопками виходу та іншими пристроями систем контролю доступу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | YLI Electronic |
| Открытие блока | Универсальное |
| Состояние | Новое |
| Тип установки замка | Накладной |
| Цвет замка | Серый |
| Общие | |
| Вес | 0.18 кг |
| Высота | 28 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 55 мм |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Напряжение | 12 В |
| Питание | Сеть 12В |
| Питание в режиме ожидания | 600 мА |
| Ширина | 39 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Металл |
| Тип устройства | електромеханічний замок |