
554 ₴
Кронштейн для установки на столб.
Компания-производитель: Dahua
ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Матеріал | алюміній, сталь |
| Колір | білий |
| Общие | |
| Длина | 125.6 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Высота | 20 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |