

2 832 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | UA |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Высота | 100 мм |
| Основные атрибуты | |
| Тип пристрою | блок безперебійного живлення |
| Живлення | AC 220V |
| Напруга живлення / джерело живлення | AC 220 В |