


836 ₴
Гнучкий перехід врізний довгий, використовується для захисту кабеля від пошкодження і деформації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YLI Electronic |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Матеріал замку | Цинковий сплав |
| Колір замку | Сірий |
| Тип пристрою | гнучкий перехід |
| Тип встановлення | внутрішнє, зовнішнє |
| Загальні | |
| Довжина | 542 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Висота | 17 мм |
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |