Корзина
205 отзывов
+38(044) 33-787-24
+380509101939
+380509101939
+380965105460
+380932134470
+380443378724
Магазин систем безопасности

Як вибрати дитяче автокрісло?

Як вибрати дитяче автокрісло?
Єдиний безпечний спосіб перевозити дитину в автомобілі - це автокрісло. В залежності від ваги і віку дитини автокрісла діляться на 5 основних груп.

24.03.16

Акції та знижки на автокрісла по знижці

Вікові групи існують такі:
• Група 0 - автокрісла для немовлят від народження і до 5-6 місяців (до 10 кг) представляють собою люльку, встановлюються поперек сидіння і фіксуються штатними ременями.
• Група 0 + для малюків від народження і до 1 року (13 кг). Сидіння-переноска з горизонтальною спинкою. Крісла категорії 0 встановлюються в машині по ходу руху.
• Група 1 призначена для дітей від 9 місяців до 4-х років. Максимально допустима вага - 18 кг. В цьому кріслі малюк вже сидить. Багато моделей оснащені функцією регулювання спинки.
• Крісла групи 2/3 підходять для дитини до 36 кг (3 - 12 років). Під час поїздки крісло захищає маленького пасажира від бічних ударів.

Також є бустери - це сидіння без спинки, розраховані на школярів старше 6 років (до 36 кг).

стандарти безпеки

Штатні ремені в автомобілі розраховані на габарити дорослих, тому дитина зростанням до 135 см повинен перебувати під час поїздки в спеціальному кріслі. Вибір дитячого автокрісла залежить, в першу чергу, від ваги і віку дитини, а також від інших аспектів.

Основним критерієм вибору моделі є безпека. Стандартом безпеки вважається європейська сертифікація ECER44 / 04. Якщо виріб сертифіковано, на корпусі обов'язково є наклейка з даною інформацією.

Бічні вставки для додаткової безпеки

Багато батьків задаються питанням, яке автокрісло вибрати, адже на ринку існує безліч пропозицій, з яких складно підібрати один варіант швидко. Незаперечним плюсом крісла будуть об'ємні бічні вставки, які захистять голову і плечі при бічних ударах. Багато моделей оснащені функцією регулювання боковин по ширині і висоті. Таким чином, можна зручно розмістити дитину в кріслі і забезпечити його безпеку.

Моделі зі вставками з пінопласту в області головах дуже вдалі з точки зору безпеки. У разі аварії або зіткнення малюк не вдариться об жорсткий металевий каркас, так як пінопласт погасить удар.

Ремені - запорука безпеки дитини в автомобілі

Ремені для автокрісел можуть використовуватися як штатні, так і спеціальні. Всі моделі для дітей від народження до 6 років комплектуються внутрішніми 5- або 3-точковими ременями безпеки.

До ременів, як і до самих сидінь, висуваються такі вимоги:
• вони повинні бути широкими і м'якими, щоб не створювати дискомфорту;
• на середньому поясі, де розташований замок, повинна бути м'яка накладка;
• для оптимальної безпеки і комфорту вони повинні регулюватися;
• найміцнішими і надійними вважаються армовані і пластикові замки безпеки.

Комфорт завжди важливий

Сидіння повинно бути комфортним і в міру м'яким, відповідним по ширині, глибині і висоті. Тому, яке автокрісло краще підійде для дитини, залежить від того, скільки часу він буде проводити в дорозі.

Вельми практично, якщо чохол сидіння виконаний з щільної синтетичної тканини. Такий матеріал легкий у догляді. Однак влітку обшивка з синтетики може парити, якщо дитина буде довго перебувати в автокріслі. Щоб такого не було, можна обзавестися додатковим річним чохлом з натуральних тканин.

Предыдущие статьи
social-icon
Loading...