Корзина
179 отзывов
+38(044) 33-787-24
+380
96
510-54-60
+380
96
510-54-60
+380
50
910-19-39
+380
93
213-44-70
+380
44
337-87-24
МЫ СОЗДАЁМ БЕЗОПАСНОСТЬ
Встановлення відеоспостереження в Києві

Встановлення відеоспостереження в Києві

Встановлення відеоспостереження в Києві
В даний час існує велика кількість варіантів побудови системи відеоспостереження: найпростіший варіант це підключення відеокамери безпосередньо до телевізора або відеомонітори, але більш сучасні системи виконуються на основі відеореєстраторів або ком

25.06.15

     Багато власників приватних котеджів, магазинів, складів або офісів хочуть контролювати ситуацію і події, що відбуваються вдома або на роботі в їх відсутність. Для цього необхідно звернутися до професіоналів нашої компанії і здійснити грамотне проектування і монтаж відеоспостереження в будівлі.

  • відеоспостереження в приміщенні
  • вуличне відеоспостереження
  • установка відеодомофона

​​Відеоспостереження в приміщенні

     Дані системи мають на увазі наявність декількох якісних відеокамер, розташованих по периметру контрольованих приміщень. Камери, як правило, роблять записи обстановки всередині приміщень в безперервному режимі і зберігають їх в архіві.

Вуличне відеоспостереження

     C допомогою відеоспостереження можна стежити за обстановкою на вулиці в безпосередній близькості від установи, на автостоянці або інших місцях великого скупчення людей. У системі передбачена додаткова захист від зовнішніх погодних впливів, а також установка антивандальних камер.

 IP відеоспостереження

     Установка сучасних IP-відеокамер дозволить побудувати систему відеоспостереження не прокладаючи при цьому додаткові кабелю. Можна використовувати наявну комп'ютерну мережу або Wi-Fi.

Типові рішення по установці відеоспостереження
     Тут наведено лише короткий перелік типових рішень по установці домофонів, що підходять під вирішення найбільш поширених завдань. Але ми також можемо провести монтаж будь-якої іншої системи, яка в повній мірі буде задовольняти виключно вашим вимогам.

 Установка відеоспостереження в квартирі

     Більшість людей, що бажають встановити відеоспостереження в квартиру, переслідують наступні цілі: захистити квартиру від зловмисників і запобігти крадіжці цінного майна; убезпечити вхід / вихід у житлі; контролювати дії мешканців (подружжя і дітей) або приходять надомних працівників (няні, репетитора, прибиральниці і т. д.)

 

 Установка відеоспостереження в під'їзді

     Установка відеоспостереження в під'їзді не тільки є заходом безпеки, а й справляє позитивний морально-психологічний вплив на поведінку мешканців та їх гостей. Замовивши у нас систему відеоспостереження, ви відразу відчуєте себе більш захищеним, а приємним бонусом стануть чистота, порядок і доброзичлива поведінка оточуючих у вашому під'їзді.

 

 Установка відеоспостереження в багатоквартирному будинку
     Камери в багатоквартирному житловому будинку встановлюють як на вулиці, по периметру будівлі, так і всередині приміщення. Вуличні камери можуть надлюдать за прожожімі і пріпарковинимі поруч з будинком автомобілями. Внутрішні камери ведуть запис подій відбуваються в холі (де розміщені поштові скриньки), на майданчику перед ліфтом і в самих ліфтах.

 

 

 Відеоспостереження в офісі
     Часто буває так, що керівники не завжди можуть повною мірою контролювати роботу своїх підлеглих. У подібних випадках підвищити трудову дисципліну допоможе установка системи відеоспостереження. Крім того відеоспостереження підвищить безпеку офісу.

 

 

 Установка відеоспостереження в приватному будинку
     Встановивши систему відеоспостереження у вашому заміському будинку, ви завжди зможете подивитися, що там відбувалося за час вашої відсутності. Так само, налаштувавши інтернет-доступ, ви зможете подивитися відео картинку з камер в режимі реального часу.

 

 

 

 Відеоспостереження в магазині
     Вже сама по собі, встановлене в магазині відеоспостереження, допоможе знизити кількість можливих крадіжок товару. А якщо який-небудь інцидент все ж відбудеться, то перегляд відеозапису допоможе в ньому розібратися.

 

 

 

 Відеоспостереження на складі

Будь склад являє собою приміщення, де зберігається величезна кількість товарів, яке буває складно проконтролювати. У разі його крадіжки або зникнення ви зможете виявити винного, вивчивши відеозапису.

 

     

     Дані системи мають на увазі наявність декількох якісних відеокамер, розташованих за певною, заздалегідь розробленою схемою, по периметру і в центрі контрольованих приміщень. Камери, як правило, роблять записи обстановки всередині приміщень в безперервному режимі і зберігають їх в архіві.

     Так, ви можете в певний момент (наприклад, при крадіжці або створення якоїсь конфліктної ситуації) переглянути всі записи і відновити істину. При необхідності можна використовувати спеціальне програмне забезпечення, завдяки якому інформація з камер відеоспостереження буде надходити на певний ресурс в Інтернеті, де ви зможете самостійно вести контроль в режимі онлайн.

     Нерідко таким способом багато директорів солідних фірм стежать за дисципліною своїх підлеглих з метою виявлення порушень робочого режиму або перевищення посадових повноважень. А господарі приватних будинків можуть за допомогою установки відеоспостереження контролювати роботу обслуговуючого персоналу: домробітниць, нянь і т. Д.

     Крім того, якщо потрібен постійний контроль ситуації в будівлі (наприклад, в супермаркеті) та оперативне реагування на виникнення позаштатних ситуацій, то установка систем відеоспостереження також на увазі вивід інформації з усіх записуючих відеокамер в реальному режимі часу на персональні комп'ютери. За машинами будуть постійно перебувати спеціально призначені для контролю люди, які в разі необхідності приймуть рішення або справлять конкретні дії (наприклад, затримання злодія).

     Крім внутрішнього контролю за допомогою систем відеоспостереження можна стежити за обстановкою на вулиці в безпосередній близькості від установи, на автостоянці або інших місцях великого скупчення людей. У цих випадках в системах передбачається додатковий захист від зовнішніх погодних впливів, а також установка антивандальних відеокамер.

     У кожному разі використання систем відеоспостереження є ефективним способом контролю над людьми і ситуацією. Тому вкладення грошей у їх установку вигідно.

                         
Предыдущие статьи
social-icon
Loading...